International events

24-25 березня 2021 року в Києві відбудеться виставка продуктів харчування Ukrainian Food Expo, організаторами якої є  Асоціація «Ю-Фуд» та ТПП України.
18 березня 2021 року об 11:00 відбудеться онлайн-бізнес-конференція «Україна-Єгипет: перспективні сфери взаємодії» за участю українських і єгипетських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн,  профільних асоціацій і ділових кіл України та Єгипту. Захід організовується Торгово-промисловою палатою України у співпраці з Федерацією єгипетських торгово-промислових палат.
24 лютого 2021 року об 11:00  відбудеться  онлайн-конференція «Україна-Катар: можливості співпраці, інструменти співробітництва з Перською затокою» за участю українських та катарських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва торгово-промислових палат країн, а також ділових кіл.
22 лютого о 10:15 стартує Всеукраїнський Форум «Україна 30. Інфраструктура». На форумі обговорять теми відновлення та розбудови інфраструктури в Україні.