Машинобудування

В галузі машинобудування основний потенціал підприємств сконцентровано у містах Івано-Франківську, Калуші та Коломиї.

ТОВ "Електролюкс Україна" (https://www.electrolux.ua) виробляє широкий асортимент автоматичних пральних машин торгової марки "Zanussi" та "Electrolux", які реалізуються в Україні, країнах Східної Європи та Балтії. На підприємстві функціонує повний технологічний процес виробництва: пресування металу, виготовлення корпусу та барабану машини, пресування пластмасових виробів, фарбування, шовкотрафаретний друк, кінцевий етап складання машини.

Німецька компанія Leoni AG (https://www.leoni-ukraine.com) 29 вересня 2017 року офіційно відкрила у м. Коломия завод, який спеціалізується на виробництві кабельних мереж для провідних автобрендів. За 2017-2019 рр. збудовано три черги заводу. Обсяг інвестицій складає 16 млн. євро. На підприємстві зайнято близько 1,5 тис. працівників. Ключовими клієнтами заводу є такі автогіганти, як Opel, Volkswagen, Porsche, Audi та Lamborghini.

ДП «Виробниче об’єднання «Карпати» (http://dpkarpaty.com.ua) виробляє кабельно-провідникову продукцію, електротехнічну продукцію, твердопаливні котли, радіотехнічні вироби, світильники вуличного освітлення. На підприємстві налагоджено випуск електрокабельної продукції для легкових автомобілів Skoda та Volkswagen.