Індустріальні парки
Індустріальний парк «Долина» 3 лютого 2014 року першим в Україні внесено до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Метою створення індустріального парку є формування механізмів ефективного задоволення попиту інвесторів на майданчики підготовлені для розміщення об'єктів промисловості, логістики та супутнього сервісу. Пріоритетними напрямами діяльності для визначення функціонального призначення індустріального парку вважається легка, харчова, деревообробна та автомобілебудівна промисловість. Заплановано створення 2030 робочих місць.
Ініційовано створення індустріального парку «Бурштин» площею 20,5 га. Виготовлено проект землеустрою ділянки. На облаштування парку з міського бюджету вже використано 243,2 тис. грн. Стратегією розвитку Бурштина на 2016-2020 роки передбачено підведення до ділянки, на якій планують створити індустріальний парк, інженерних мереж.
Проводиться робота щодо створення індустріальних парків у містах Калуші, Коломиї. Зокрема:
Коломийською міськрадою розроблено та затверджено концепцію індустріального парку «Коломия», триває робота щодо визначення земельної ділянки під індустріальний парк
Рішенням Калуської міської ради від 06.06.2013 № 1944 затверджено концепцію індустріального парку «Калуш», на 18 га землі планується розвивати потужні підприємства інноваційних галузей промисловості, триває робота щодо пошуку потенційних інвесторів.
В місті Івано-Франківськ ініційовано створенння індустріального парку «Аркан» (arkan.com.ua) площею 19,3 га (тип brownfield), який створено в існуючій промисловій зоні міста. На території є 62 тис. м2 виробничих приміщень, 12,8 тис. м2 адміністративних і офісних приміщень, 9 тис. м2 допоміжних приміщень. Парк розташовано у межах міста на території ПрАТ «Івано-Франківський арматурний завод» (площі якого оптимізовано і він продовжує свою діяльність), до нього підведені всі необхідні комунікації: електрична підстанція потужністю 25 МВт, власні джерела води, каналізаційна магістраль, газорозподільна станція.
Парк орієнтований на виробництво з високою доданою вартістю: верстатобудування, робототехніку, приладобудування, електротехнічну промисловість, побутових машин та приладів.