Хімічна промисловість

В галузі виробляється продукція важкого органічного синтезу, карбамідо-формальдегідні смоли, аеросил (двоокис кремнію), продукція малотоннажної хімії, побутова хімія тощо.

ТОВ "Карпатнафтохім" (http://www.knh.com.ua) – єдиний виробник етилену, пропілену, бензолу нафтового, каустичної соди мембранним методом, а також полімерної продукції – поліетилену, полівінілхлориду суспензійного, у 2019 році стало лідером бізнесу в Україні та отримало відзнаку від Федерації роботодавців України у номінації "Попри кризу". На підприємстві працевлаштовано понад 2,6 тис. осіб та реалізовано низку економічно ефективних проектів. У 2019 році розпочато будівництво установки виробництва оксиду пропілену. Наступним проектом є будівництво установки з переробки фракції піролізу. Впровадження їх дасть можливість розширити виробництво продукції з більшою доданою вартістю.

ТОВ "Падана Кемікал Компаундс" (http://www.pcc.com.ua) – один з провідних виробників широкого спектру кабельних та полівінілхлоридних пластифікатів, твердих композицій. На підприємстві відкрито нову сучасну технологічну лінію для виробництва інноваційної імпортозаміщуваної продукції – сировини для виготовлення медичного обладнання. У 2018 році була відкрита лінія для виробництва сировини з виготовлення ПВХ. На реалізацію цього проекту інвестовано 15 млн. євро.

ТОВ "Калуський трубний завод" (http://ktz.com.ua) впроваджено інноваційний інфрачервоний метод формування розтрубу, що дозволило вдвічі зменшити використання електроенергії та наростити продуктивність праці. ТОВ "Калуський трубний завод" є дочірнім підприємствам Групи Радіус Системз (Radius Systems Ltd), лідера британського ринку полімерних трубопровідних систем і одного з найбільших виробників пластикових труб і з’єднувальної арматури в Європі У поточному році освоєно виробництво поліетиленових гофрованих безнапірних труб КОРСИС діаметром 63-250 мм каналізаційних і дренажних та труб із захисною зовнішньою оболонкою для мереж водо і газопостачання.